Poštovani, unazad par godina imam čudan osjećaj između bola i otegnutosti desnog testisa koji nestane kada isti podignem rukom, ali često zbog okolnosti to nemogu uraditi i onda se bol pojača. Upotrebom elastičnog donjeg veša taj problem je prividno riješen ali još uvijek postoji, naročito kad koristim stari veš (širi) ili kad skupim stomak prema nogama pošto sam gojazna osoba. Imam 43 godine i prije ovoga (prije 4 godine) sam imao upalu mokraćnog mjehura želio bih čuti vaše miljenje o ozbiljnosti problema i štaraditi

    Odgovoreno: 20. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Javite se urologu ili hirurgu da iskljuci mogucu pocetnu preponsku kilu
      desno. Ako se to iskljuci, onda treba sprovesti ispitivanja u pravcu moguceg
      zapaljenja prostate.