Poštovani, zainteresirao me upit jedne mlade žene koja ima probleme sa urološkim infekcijama i e. Coli, a na čije je pitanje odgovorio dr. Ljubiša bocokić dana 14. 04. 2010. (http: //www. Stetoskop. Info/pitanje-za-lekara-58913-answer. Htm) naime, kako patim od identičnih problema, a probala sam zaista puno raznih lijekova, zanimalo me da li biste bili toliko ljubazni da mi date njenu e-mail adresu ili da vi njoj date moju. Namjera mi je porazgovarati sa njom i razmijeniti iskustva. Znam da to nije uobičajena praksa, ali zaista sam očajna i puno bi mi pomoglo kada bih mogla razgovarati sa nekim tko ima iste probleme kao i ja. Preporučili ste joj suplemente iz programa cvinternational. Zanima me o čemu se radi, tj. Da li bi mi mogli detaljnije opisati te suplemente. Srdačan pozdrav, andrea

    Odgovoreno: 19. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Koncepcija sajta je takva da onaj ko odgovara na pitanja, sem pola, nema nikakvih
      podataka o onome ko postavlja pitanje.
      zato vam ja ne mogu izici u susret i poslati vam generalije pacijentkinje koja je
      tada postavila pitanje.
      jedino sto mogu to je da vam dam moj e mail pa se javite:
      e mail: bocokic@gmail. Com