Imam pojačano znojenje u medjunožju i predelu jaja. To traje unazad 5-6 godina. Svakodnevno se kupam minimum jednom ali uveče pre kupanja kad predjem preko znojnog mesta pa pomirišem oseća se jak smrad i kiselost, imam osećaj lepljivosti kože na tom mestu. Pokušavo sam da isto mažem bebi pomadom tada je to manje izraženo ali tada kao da mi se povećava znojenje ispod pazuha. Do sada po tom pitanju nisam išao kod doktora. Navodim da sam zdrav a tako se i osećam i nisam "nervčik".

    Odgovoreno: 19. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Pranje pomenutih mesta nekoliko puta dnevno uz koriscenje beby pudera i masti kansen. Ujedno uzimajte paraproteks biljni antibiotik, acidofilus probiotik, omega 3 nezasicene masne kiseline u trajanju od 3 do 6 meseci. Za vise o preparatima na www.biobalance.rs