Poštovani, u poslednjih tri meseca imala sam 3 puta probleme sa bešikom ili mokraćnim kanalima (doktor to nije utvrdio) . Problemi se javljaju posle intenzivnijih odnosa sa partnerom. Sve počinje blagim peckanjei i češćim mokrenjem, a posle par dana se pojavi i krv. Kada sam radila urinokulturu i ostale analize sve je bilo ok. Takođe sam išla i kod ginekologa i radila briseve i sve je negativno. Inače, kada nemam odnose sve je uredu. Prilikom odnosa koristimo prezervativ. Molim vas za savet. Hvala

    Odgovoreno: 19. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Nadam se da je ginekolog odradio sve briseve.
      predlazem vam da se uradi i cistoskopija/endoskopski pregled besike/,
      kako bi se iskljucila besika i uretra kao moguca mesta krvavljenja.