Bolujem od diabetesa 37 god, u poslednje vreme imam problema sa srcem tj anginom pektoris i povisenim krvnim pritiskom. Pijem nebilet i monizol i kardiopirin. U zadnje dve godine imam i problema sa potencijom i libidom. Kazu da ne smem da koristim cialis i druge lekove za ed kada pijem nitrite tj monizol. Molim doktora da mi kaze kakvu kombinaciju da napravim a da ne ugrozim zivot. Zdravlje je vec ugrozeno. Imam 44 godina. Znam da je dosta komplikovano, ali molim za odgovor. Hvala.

    Odgovoreno: 18. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Predlozio bih vam prirodne neskodljive preparate od najsigurnije firme
      kod nas. Mogli bi uzimati: juice polinesian noni, mega protect 4 life, power mins
      i omega 3.
      za vise www. Calivita-srb. Com