Par meseci unazad imam problema sa zadrzavanjem mokrace, kad kijam uglavnom. Ponekad cesto mokrim i osecam bol u donjem delu stomaka. Da li je u pitanju neka bakterija ili je u pitanju slabost misica besike? Sta od laboratorijskih analiza da uradim i kome da se obratim za pomoc?

    Odgovoreno: 18. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Niste naveli godine i da li ste i koliko imali porodjaja. Ali ako pregledima
      urina i urinokulturom iskljucite zapaljenje, onda se najverovatnije radi
      o stres inkontinenciji urina.
      posetite www. Americanclinic. Rs