Postovani, imam hronicni prostatitis i imam 26 god. Simptome koje osecam i koji ne prolaze su: ucestalo mokrenje, otezano mokrenje, nakon mokrenja mi se opet mokri itd. Ti simptomi traju 3, 4 dana, pa 3, 4 dana ih ne osecam. Prilikom ejakulacije osecam nekoliko puta ziganje iza testisa tj u predelu prostate, ali kada u toku jednog dana dva puta ejakuliram, drugi put to ne osecam. Takodje ako ejakuliram ujutro ta ziganja osecam, dok se npr. Popodne to ne desava. Zanima me samo da li cu to stalno osecati, kao i probleme sa mokrenjem, s obzirom na to da je u pitanju hronicni prostatitis, ili to mora potpuno da prestane da bih bio konacno izlecen?

    Odgovoreno: 18. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Izbegavajte dugo sedenje, hladnocu, alkohol i ljuto.
      posle ejakulkacije vam je bolje jer se sekret iz prostate izluci.
      uzimajte dosta tecnosti i biljne preparate.
      evo jedna dobra kombinacija: paraproteks/prirodni antibiotik/, acidophilus
      /probiotik/, omega 3 i vital mann uzimajte tri meseca.
      za vise na www. Biobalance. Rs