Analize su pokazale da supruga ima chlamydia trachomatis. Ja jos uvek nisam izvrsio analize. Nemamo dece. Da li utice na sterilitet i koji period je potreban da bi do toga doslo od trenutka zarazenja.

    Odgovoreno: 18. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Vi sada ne morate izvrsiti analizu jer je sigurno imate. Lecite se zajedno.
      odnosi su sa zastitom. Posle lecenja i vi proverite hlamidiju.
      hlamidija i mikoplazme su glavni krivci za sterilitet.
      a koliki je period-to je individualno i najvise zavisi od stanja imunog
      sistema.