Poštovani. Kod prvog seksualnog kontakta sa sadašnjom ženom (pre 10 god.) osetio sam pečenje i trnce. Od tada imam crvenilo na vrhu penisa koje se povremeno proširi na ceo glans i sluzokožu (i kada nemamo odnose) . Nađeno mi je da imam chlamidie, ureaplazme i eserihiu coli. (u urinu i spermokulturi) . Lečen sam i ostalo je isto stanje. Planiram da ponovo idem kod urologa i sa novim nalazima. Čuo sam da je to najjednostavnije sa pcr metodom iz urina jer brisevi su jako neprijatni. Hvala.

    Odgovoreno: 18. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Ako proverite samo vi a ne i supruga onda niste mnogo dobili.
      proverite zajedno i lecite se zajedno.
      predlazem vam jednu efikasnu terapiju suplementima u trajanju od dva tri meseca.
      paraproteks, omega 3, probiobalance, vital mann.
      vise o preparatima na www. Biobalance. Rs