Postovani, vec nekih 3-4 meseca imam probem, na glansu penisa nakon odnosa su mi se pojavil neke crvene tackice zatim je ceo glans pocrveneo pracen jakim svrabom, ujutru kad sam ustao ljustila mi se koza sa galnsa, nisam se javio doktoru odmah jer je to sve proslo za dva, tri dana. Sada imam male izrasline koje mozete da vidite u slici koju sam poslao, bio sam kod urologa on mi je rekao da su to kondilomi i da su jako mali i da ako se uvecaju da mu se javim. Medjutim ja i dalje imam svrab i peckanje na glansu pracen neprijatnim mirisom i pored pojacane higijene, pa vas molim za savet sta da radim?

    Odgovoreno: 17. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #61284

    • Postovani dr. Imam problema vec 3 meseca menjaju mi se simptomi. Znojenje po noci, peckanje po telu i svrb, ucestalo mokrenje, posle mokrenja dug iscedak, kap po kap mokrace iz penisa, bol i peckanje u penisu, bol u testisima, znojenje u predjelu testisa na dodiru osjetljive pocrveni koza, radi mi koza po penisu i testisima non stop neznam koko da se izrazim ali imam osecaj ko da imam nesto u testisima nostop se krecu, opusti se koza od testisa skroz pa se tako sakupi. Bol kada hoda bole me testisi, i bol u donjem djelu ledja trnu mi leva ruka i leva noga. Iso sam kod urologai, uradio sam hiv, hepatitis b, hepatitis c, tp-rec, isto sam uradio chlamidiav, mycoplasma, ureaplasma, samo su mi nasli bakteriju u bris uretre staphylococcus aureus. Eto valjda nisam izostavio nesto, mozda sam malo naporan sa detaljima al imam tako jake bolove da neznam stacu molim vas reci te mi gdje da se obratim i ako zna ko sta mi je? Unapred hvala!