Postovani, kako i na koje nacine mogu otkloniti e-koli i dali je moguce da mikcioni snimak vrati e-koli u bubrege? Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 17. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Eserihija koli se u principu tesko leci.
      u situacijama povisene temperature i smetnji pri mokrenju
      daju se antibiotici po antibiogramu.
      kada tegobe nisu izrazene treba raditi na jacanju imuniteta pravilnom ishranom,
      uzimanjem velikih kolicina vode, fizickom aktivnoscu. Uzimati cajeve, suplemente. . .
      dobro se pokazala kombinacija paraproteksa/biljni antibiotik/, probiotika i omega 3.
      u novije vreme se preporucuje urx/preparat mesavina biljnih ekstrakta i d manoze/.
      za vise na www. Biobalance. Rs