Postovani doktore, vec duze vreme (oko godinu dana) sam imao probem sa vrhom penisa t. J kozicom oko vrha penisa jer uvek kada imam odnos kozica ispuca na 3-4 mesta tako da me to pecka nekoliko dana dok zazdravi i uvek tako. Pre nekih 20-tak dana sam se javio hirurgu i on mi je uradio mali zahvat tako sto je napravio rez po duzini i sada se kozica lako navlaci ali posle 8 dana kada je skinuo konac rekao mi je da ce to zazdraviti. Evo vec 20 dana jedna strana reza je zazdravela jos dok je konac bio tu a ova druga strana jos ne zazdravljuje, pa vas molim u vezi toga da mi date savet, dal je trebala i ta druga strana ponovo da se zasije kako bi brze zaraslo ili ce ovako zarasti! Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 17. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Zarast ce to i bez usivanja. Samo perite sapunom i mlakom vodom.
      mozete i kantarionskim uljem da mazete.
      a za to sto vam koza povremeno "puca " mozete koristiti paraproteks, probio balance
      i omega 3 u trajanju od dva-tri meseca. To mogu i zdravi da piju.
      za vise na www. Biobalance. Rs