Doktore, pre par nedelja sam uocio da mi je glavic vecim delom modre boje u opustenom stanju. Prilikom erekcije dobije normalnu boju, kakva mi je i do sada bila. Nemam bolova, kozica se normalno povlaci, ali vec par nedelja imam taj problem. Molim vas ako bi ste mogli nekako da mi pomognete i kazete da li vam se javljalo jos takvih slucajeva, jer osecam strah u vezi toga. Hvala! P. S. Imam 18 godina i u skorije vreme nisam imao seksualnih odnosa. Pozdrav!

    Odgovoreno: 16. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Ne bih mogao ovako da vam odgovorim ali mislim da nije nista ozbiljno niti za brigu.
      ako se ovo ne povuce vi se trknite do nekog urologa koji se na licu mesta videti
      o cemu se radi.