Postovani, imam 23 godine i javio sam se lekaru zbog ucestalog mokrenja nakon cega je na osnovu analize urina ustanvoljeno da imam pesak (ne znam gde se pesak zapravo nalazi, na rezultatima je samo pisalo, , dosta ca oxalata") . Moj problem je u tome sto nakon mirno prospavane noci, oko 6 ujutru osecaj pune besike pocinje da me budi i tera na odlazak u wc. Taj osecaj onda pocinje da me budi na svakih narednih sat vremena tako da, pocevsi od 6 sati ujutru, ustajem i po 3-4 puta. Ovo se takodje desava i kada legnem popodne da spavam. Sta moze biti uzrok ovome? Zaista jako lose utice na moj kvalitet zivota, stalno sam umoran, neispavan, sa podocnjacima. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 16. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Predlazem vam da tri meseca uzimate paraproteks. Probiobalance i omega 3/to
      su prirodni neskodljivi preparati/sa dva do tri litra vode.
      za vise na www. Biobalance. Rs a mozete se obratiti i meni na moj
      e mail uz poziv na broj ovog pitanja i datum.