Postovani, moja sestricina (12god.) ima problema sa urinarnim infekcijama i bakterijama u mokraci. Pre 1. 5 godinu imala je jaku upalu mokracnih kanala, eserihiju (ne znam koliko) , to je sve praceno izuzetno jakim bolovima. Lecena je longacefom. Pre 2 meseca opet je dobila eserihiju (10 000/ml) lecena je pancefom. Sada je ponovo uradjena urinokultura i sada ima enterococcus spp (300 000/ml) . Na uz bubrega se video trag jace upale i malo peska. Od malena je bila sklona urinarnim infekcijama, koje je krila do poslednjeg momenta (do velikih bolova) , ne redovnom mokrenju t. J. Trpljenju, cak i umokravanju. Nema redovnu stolicu, a cesto dobija proliv. Slabo se oblaci (kratke carape, tanke majce, gola ledja, patike u januaru) . Pije vodu sa cesme. Ujak ima istih problema. Ima te li neki savet dugorocni, pijenje nekih cajeva i sl. , koja je bakterija opasnija, upornija, i koliko ih je tesko izleciti a ne zaleciti? Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 15. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Dosta tecnosti, najbolje voda.
      moze uzimati paraproteks 2x1/2 tablete pre jela sa probiobalance tab/sise se jedna dnevno/
      i omega 3 /jedna kapsula posle jela/. To su sve prirodni neskodljivi preparati.
      za vise na www. Biobalance. Rs