Ja imam znatno uvecan desni testis i na donjem dolu kao malu kuglu. Konstantan bol osecam u tom delu. Snimao sam na ultrazvuku i rekli su sve je u redu da je kao samo upala. Dobio sam lekove da pijem: ciprofloxacin xl 1000mg da pijem jednom dnevno. Rekli su da bi bol trebao da se smanjuje odma posle prvog dana, ali i dalje je postojan bol. Sta dalje da preduzmem i sta vi mislite?

    Odgovoreno: 14. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Niste naveli od kada je takva situacija i kakvi su laboratorijski nalazi.
      moguce je da je zapaljenje testisa-ili epididimisa ali je moguce da je i
      torzija testisa.
      sa opsirnim opisom pocetka bolesti i laboratorijskim nalazima
      mozete da se javite na moj e mail.