Postovani. . . Moj problem je prerana ejakulacija i drugi je sto smatram (bar ja mislim da imam mali penis) . E sad. . Moja partnerka i druge pre nje se nisu zalile na velicinu, sadasnja partnerka ima u nekim pozama problem jer ponekad oseti bol a ja smatram da je 14cm izuzetno malo i stalno se svadjam sa njom zbog toga jer mislim da me laze, ona cak kaze da je idealnih proporcija jer da je za nijansu veci ne bi joj toliko prijao. Mozda je problem u mojoj glavi ali ne vidim nacin kako resiti taj problem. Prvi problem prevremena ejakulacija se desava non-stop, sa bilo kojom zenskom osobom. Problem je sto je meni dovoljno prvi put i svega pola minute da zavrsim, ne mogu to da kontrolisem i odlozim, drugi put i svaki posle toga je normalno i duzi i onda bude sve u redu ali mene zanima da li postoji "lek" za oba problema. Unapred hvala. . .

    Odgovoreno: 14. 05. 2010.
    • Poštovani,
      O problemu prerane ejakulacije je dosta pisano na ovom mestu pa prelistajte
      malo pitanja u nazad. Sto se tice velicine vasa devojka je potpuno u pravu.