Imam problem vec oko 5 meseci. Sve je pocelo sa bolom u testisima narocito kada sam bio dugo opterecen radom na nogama. Snimio sam testise i imao dve cistice na oba testisadijagnoza je bila epididimitis. Urinokultura je bila dobra. Uzimao sam oflaxocin 400 mg 10 dana 2-1 koji mi je malo pomogao u smislu da sam imao manje pritiska na testise. U medjuvremenu mi se javljaju otecene zlezde sa leve prponse strane i imam utisak kao da se tegoba preselila od testisa na predeo donjeg stomaka i testisa zajedno. Osecaj toplote i pritiska. Opet sam posetio urologa i on mi je rekao da je moguce da imam prostatitis. Prepisan mi je diklofenak 75mg 10 dana 2-1 icim sam to zavrsio prepisan mi je ciprofloxin 500 2-1 10 dana. Posle terapije sam opet uradio ultra zvuk testisa koji je dao napredak i sve je bilo dobro. Nije bilo cistica vise. Radim manje i bolje se osecam ali jos uvek povremeno imam otecene zlezdice sa leve strane i sto me najvise brine je vidno smanjenje kolicine sperme prilikom ejalulacije od pre nego sto sam krenuo sa terapijama. Zadnje sto sam uzimao je chymoral 10 dana 2-2. Jel imate neki savet sto se tice daljeg lecenja i problema sa nedostatkom sperme pri ejakulaciji. Idem kod urologa 25 maja na kontrolu. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 14. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Najverovatnije je da bolujete od hronicnog zapaljenja prostate.
      ja bih vam preporucio da posle antibiotske terapije koju ste vec dovoljno
      dugo uzimali predjete na biljne preparate koji nesmetano mogu
      dugo da se uzimaju. Predlazem: paraproteks/biljni antibiotik koji moze
      dugo-mesecima da se uzim, acidophilus/probiotik/i omega 3/nezasicene
      masne kiseline/.
      za vise na www. Biobalance. Rs