Dobar dan! Imam 23 godine, zdrava sam, ali sam pre 2 dana osetila blagi pritisak u besici i pojacan nagon za mokrenjem iako nekad to bude samo nekoliko kapi. Pri tom, mokraca je normalne boje, nema izrazeniji miris nego inace, ne osecam nikakav svrab, peckanje i u istoj nema tragova krvi. Pijem caj od uve i prolom vodu, nista drugo nisam uzimala na svoju ruku. Pretpostavila sam da je obicna prehlada besike, usled nedostatka simptoma koje sam prethodno navela, ali bih volela da znam vase misljenje. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 14. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Dobro ste postupili sto niste nista uzimali na svoju ruku, i sto uzimate
      dosta tecnosti
      predlazem da ipak uradite opsti pregled mokrace i urinokulturu.