Postovani, imao sam odnos sa zenom bez zastite koja je jos u posleporodajnom periodu (nakon 35 dana od poradjaja) , posle 2-3 dana sam primetio na penisu odozgo na glavici potkozno narasnuce kao da su neke krvne sudove udebljane i to od gornji deo glave preme otvoru i pred otvora ima malo veci deo potkozni oseca se kad prodjes prstom neramnina potkozna. Molim vas da mi odgovorite sta moze da je ovo i koja je preventiva.

    Odgovoreno: 13. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Prema opisu neznam o cemu se radi pa se obratite vasem urologu ili
      dermatovenerologu.
      verovatno je nesto banalno.
      supruga neka konsultuje ginekologa.