Tri godine muči me pečenje pri mokrenju. Rađen je ultrazvuk i utvrđena uvećana prostata. Skoro svaku noć ustajem po jednom radi mokrenja. Trenutno uzimam proskar ali i dalje muke. Štami predlažete?

    Odgovoreno: 13. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Neznam koliko imate godina i sta je od pretraga uradjeno.
      posto samo jednom nocu mokrite pretpostavljam da pored bolesti
      prostate postoji i zapaljenje uretre. Zato se javite urologu da se urade
      brisevi uretre i sprovedu sva potrebna ispitivanja.
      inace proskar daje vidljive efekte tek posle duze primene. .