Gde mogu da se nabave jednokratni urinarni kateteri? Da li ih ima po apotekama?

    Odgovoreno: 12. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #60892

    • dejan radivojevic 28. 09. 2017.

      Ako neko zna gde se mogu kupiti urinarni kateteri za jednokratnu upotrebu ch 8, molio bi da mi jave imamo problem sa nabavkom, a i kada nadjemo cena od 40 dinara je stvarno velika. Dete je u pitanju, u ovoj drzavi niko nema razumevanja za decu koja imaju velike zdravstvene probleme. Hvala.

    • Gde se mogu naći jednokratni PVC kateteri oznake ch16 i ch 18?

    • Džaba išao do beograda. Ne samo da apotekarke ne shvataju šta je jednokratni čvrsti, urinarni kateter za bužiranje, već im nije jasno kako kateter može da bude bez balona. Neke su me čak pitale i da li je to onaj što se navlači kao kondom??? A lepo im kažem da su kateteri koje tražim čvrsti, da muški imaju krivinu, a ženski su pravi. Jednostavno ne shvataju. Ako neko zna o kakvim kateterima pričam molio bih za informaciju preko koga se snabdevaju naše klinike da bih znao prijateljici koja ima apoteku da objasnim od koga da naruči i kako da ih naruči.