Dijagnoza je enterococcus faecalis 30 000fu/ml u nalazu urina. Osetljiva je na ampicilin. Amoksiciklin. Amoksiciklin+klavulonska kiselina. Norfloksacin. Ofloksacin. Ciproflosacin. Nitrofuration. Molim vas recite mi koja je najadekvatnija terapija za ovu bakteriju. S tim da vam napomenem da koristim zoloft i ponekad sedative. Unapred hvala

    Odgovoreno: 12. 05. 2010.
    • Poštovana,
      30 000 cfu/ml je mali broj bakterija i ne iziskuje antibiotski tretman.
      predlazem da uzimate nekoliko meseci paraproteks, probiobalance i omega 3
      sa dva do tri litra vode.
      sa vise www. Biobalance. Rs