Poštovani doktore imam problema sa prostatom već duže vreme. Obratio se svom lekaru: uradio urino kulturu -rezultat negativan; pregled urina-zadovoljavajući; ultrazvuk-dimenzija prostat pedeset jedan mm puta četrdesetčetiri mm putačetrdesetdva mm. Posle mikcije u bešici zaostaje 20 ccm mokraće. Uradio psa -rezultat 9, 8 mg/ml. Sobzirom da trebam da čekam zakazani spec. Pregled za tri meseca šta dalje da radim jer ja imam problema sa učestalim mokrenjem i blagim bolovima ispod polnog organa. Molio bi za vašu dijagnozu i pomoći u vidu saveta. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 12. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Predlazem da deset dana uzimate ciprocinal a 0. 25 2x1, zatim
      paraproteks 2x1 prejela, ac zymes 2x1 pre jela i omegu 3 jednu
      kapsulu posle jela. To su velika pakovanja i popijte ih do kraja/1. 5-2 meseca/.
      posle toga ponovite psa. Ako bude preko 4 onda mi se javite pozivom na broj i datum
      ovog pitanja.
      za vise na www. Biobalance. Rs
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #60848

    • Veoma sam vam zahvalan za analizu mog problema i na izboru lekova za izlečenje moje bolesti.