Pre dve godine mi se pojavio problem. Kada imam odnos umesto sperme izlazi krv. Doktor mi je prepisao da pijem ciprocinal 0, 5. Posle te terapije krv nestaje i sperma mi je normalna. I to tako bude mesec dana i ponovo se krv pojavljuje. Cak mi pomaze i terapija sa vitaminima u obliku tableta vitamin e400 i cink 50 mg. Sve dok koristim neku terapiju krv nestaje. Svi rezultati na bakterije su mi dobri. Spermokultura u redu a krv se i dalje pojavljuje. Krv imam samo u spermi a u mokraci ne. Molim vas da mi pomognete malo o oko ovog mog problema i da mi kazete sta vi mislite o svemu ovome. Hvala ne-srecko

    Odgovoreno: 11. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Uzmite tri meseca paraproteks, acidophillus i omega 3.
      to su provereni prirodni biljni preparati.
      za vise o preparatima se informisite na www. Biobalance. Rs
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #60847

    • Ljudi molim va da mi pomognete. Desilo mi se nesto strasno i jako se plasim. Imao sam odnose sa curom par puta, i umesto sperme ja svrsim krv, samo se jednom desilo kad smo imali odnose da nisam svrsio krv, a kad ga izdrkam onda svrsim normalno, ne boli me nista, samo se jako plasim da nije sida ili nesto drugo. Imam 40god