Imam 21 godinu. Unazad nekoliko meseci imam problem sa učestalim mokrenjem. Radio sam nalaze urina koji su uvek bili uredni, takođe i brisevi glansa i uretre su bili uredni. Sa 14 godina imao sam problem sa zadržavanjem mokraće u bešici. Kasnije se stanje normalizovalo!

    Odgovoreno: 11. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Ako niste, uradite urinokulturu i spermokulturu kao i pregled
      identifikacije trichomonas vaginalisa iz mokrace.
      u medjuvremenu mozete uzimati sirup polinesian noni, omegu 3 i
      probiobalance. Vidi na www. Biobalance. Rs
      ako svi ovi testovi budu negativni uradite urodinamska ispitivanja.