Dpobar dan!!! 1ovako muzu su pronasli u spermokulturi enterococcus spp i staphylococcus epidermidis. Pre toga smo bili pozitivni na mikoplazmu sada smo negativni. Pa me zanima sta treba da pije i koliko dugo i dali i ja treba da pijem antibiotik? Sobzirom da sam negativna na urea plazmu. Ako mozete da mi kazete kako se ove inf. Ili bakter. Prenose? Hvala

    Odgovoreno: 10. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Po antibiogramu antibiotik deset dana a zatim paraproteks, ac zymes i omegu 3
      tri do sest meseci. Spermogram i spermokulturu na 3 meseca kontrolisati.
      vi ne treba da uzimate nista.
      infekcija ovim klicama je najcesce kod oslabljenog imuniteta.