Operiran sam prije mjesec dana, od carcinoma papillare! Phd nalaz kaže; carcinoma papillare transitocellulare invasivum superfitiale v. Urinariae! Lab nalazi se30, l 10, o1, e4, 78, urea 5, 0 kreatinin 86 urin; mnogo e, mnogo l, 10 do13 ep. St. , dosta bakt. , dosta sluzi! Pitanje je: što to sve znači, osobito meni? O kakvim se problemima radi? Šta da ja poduzmem u cijelom slučaju? Napomena; na sva moja pitanja upučena doktoru, koji me je i operirao, nisam dobio nikakav odgovor, već samo ovaj nalaz, koji priznajem, uopće nerazumijem!

    Odgovoreno: 08. 05. 2010.
    • Poštovani,
      U prevodu znaci da ste operisani od povrsnog tumora mokracne besike.
      da vam to jos vise uprostim. Tumor koji je vama skinut nije zahvatio dubinu zida
      mokracne besike sto je mnogo dobro.
      pretpostavljam da ste isli na onkolosko uroloski konzilijum radi konzilijarnog
      dogovora o daljem tretmanu tumorske bolesti /eventualna instilacija besike
      imunosupresivnim sredstvima ili citostacima/.
      sto se nalaza urina tice on govori da u njemu ima eritrocita i leukocita.
      za to uzimajte dosta tecnosti a mozete uzeti i paraproteka, ac zymes, oxymax
      i omega 3.
      za vise na www. Calivita-srb. Com