Postovani, moj problem traje otprilike 2 nedelje, a sastoji se u sledecem: imam stalni nagon za mokrenjem, naravno kada idem u toalet nekada to bude samo nekoliko kapi, kada zavrsim sa mokrenjem par sekundi osecam bol ili recimo pritisak u donjem stomaku. Takodje imam malo peckanje kada mirujem. Trenutno zbog poslovnih obaveza nemam vremena da se obratim doktoru, jos par dana pa vas molim ako postoji neko privremeno resenje da mi pomognete. Verovatno je bitno da naglasim da se vise od 2 godine borim sa candidom povremeno se vraca. Unapred vam se zahvaljujem.

    Odgovoreno: 07. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Najbolji preparati za lecenje kandidijaze su paraproteks/biljni preparat koji
      deluje na gljivice i bakterije/ i acidophilus kaps. /probiotik/.
      piju se u kombinaciji sa omega 3 dva do tri meseca.
      za vise www. Calivita-srb. Com