Postovani! Imam veliki problem!!!! Pre par dana primetio sam par tackica u okolini, iznad penisa i odlucio sam da se obratim lekaru. Doktorka mi je rekla da je u pitanju infekcija ili trenutni pad inumosistemaa (nisu kondilomi) . . . . Preporucila mi je da 2 ned mazem kapi propolisa 2 nedelje. Nakon toga zadnja 3 dana se pojavilo crvenilo a nakon toga i otok mosnica i penisa. . . Tacnije nista me ne boli samo je koza izmedju mesa i spoljasnosti otekla tj ogromna. . . . Otok nespada vec 2 dana!!! Zasvrbi me nocu. . . Strasno. . . I dvezlezde iznad penisa i mosnica su otekle. . . . Malo bole. . . . Sta mi se to desava!!! Molim pomoc!

    Odgovoreno: 07. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #60524

    • Pozdrav svima. . Nisam stigao da odgovorim. . Problem je resen istog i narednog dana, otisao sam kod lekara prepisao mi je elocom mast i otok je spao i sve je ok bilo nakon par mazanja. Naime u pitanju je bila reakcija na propolis. . . Inace je sada sve ok. Veliki pozdrav.