Molim vas za informaciju gde se moze kupiti krema emla? Nemoguce ja da je pronadjemo a neophodna nam je. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 06. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #60466

    • Mene su iz decije klinike u tirsovoj u beogradu uputili u apoteku kamilica, koja se nalazi odmah do klinike za onkologiju i radiologiju, isto u tirsovoj ulici. . . Rekli su mi da je cena oko 820 dinara i da je treba naruciti nekoliko dana ranije. . . Nadam se da sam pomogao. . .