Postovani. . . 90 sam godiste, ne pusac, ne pijem cesto alhohol (mada ne mogu da kazem i da ne pijem) . . . Vec tri dana za redom mi se desava da dok sam na klupi sa devojkom, pocne da se javlja jak bol u testisima (msm dok je ona u krilu) . Prvo sam pomislio da nisam nezgodno stao, mada sam se zabrinuo malo. . . Medjutim jedan testism mi je malcice duzi. . Nista specijalno pa ako mozda to ima veze neke. Pored tog problema imam i manjak seksualne zelje. . . Mnogo cesce mokrim i imam utisak da nisam se ispraznio skroz. Molio bih da date neki savet i ako bi mogli da mi date neku terapiju, unapred vam hvala.

    Odgovoreno: 05. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o kongestiji prostate te vam predlazem da
      seksualno uzbudjenje najcesce zavrsite ejakulacijom.
      postoji mogucnost da ste i prehladjeni pa ako ovaj postupak
      ne donese pobiljsanje, onda se javite na moj e mail.