Imam pitanje jedno, u predelu oko penisa imam kao neke bubuljice, koje me ne bole, ni na dodir. . . Sta moze to da bude?

    Odgovoreno: 04. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #60330

    • Interesuje me, posto imam kao sisice oko penisa, da li je to normalno? I sta je to tj. Kako se zove?

    • Imam kao neke bubuljice ili bradavice oko penisa ali ne i na njemu! Nzm zasto. . . Dobio sam ih kad sam poceo cesce da brijem stidni deo. . Ranije nisam imao a niti su se javile tokom prvog seksa. . . . Znaci tek posle jedno 2-3 brijanja. . . To se pojavilo. . . Imam na kozici pri korenu penisa. . . Crvenilo koje se peruta. . . Ponekad i svrbi. . . Cesto se samozadovoljavam pa mozda je od toga taj osip? Ali brinu me ove bubuljice ili bradavice