Moje postovanje, juce kada sam otisao do toaleta video sam da na vrhu penisa imam sekret belicaste boje. Nisam imao erekciju u tom trenutku niti sam bio uzbudjen. Danas opet imam taj sekret i osetio sam jednu"potkoznu kuglicu" koja se nalazi oko 2 cm od penisa prema nozi. Na dodir me ne boli ali je neprijatan osecaj. U poslednje vreme osecam i blago peckanje kada uriniram. Ja sam zabrinut i molim vas za savet. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o nekoj infekciji pa uradite osnovne laboratorijske
      analize krvi i mokrace, urinokulturu i briseve uretre pa ce se znati o cemu se radi.
      terapija posle nalaza.