Imam jedan problem, naime pre par nedelja poceo je da mi se pojavljuje kao mali beli iscedak iz penisa, podseca na spermu ali je stalno prisutan, i samim tim imam ponekad nesnosljiv svrab na penisu, tacnije imam osecaj kao da je taj svrab u kozici na vrhu penisa. Bio sam kod lekara i treba da radim neki bris. Ali prilicno sam uplasen da nije neka polna bolest, da li simptomi ukazuju na to, ili je u pitanju neka prirodna infekcija? I sta bih mogao da uzmem da smanjim svrab ili taj iscedak koji ga verovatno prouzrokuje dok ne dobijem odovarajucu terapiju? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #60303

    • Postovani doktore kad imam erekciju nemogu da zvrnem kozicu na penisu dali cu moci da imam decu zbog tog problema