Postovani dr: ja sam trudnica u 6. Mesecu trudnoce, i na redovnoj kontroli o mokraci mi je pronadjena e. Coli. Nena vrednost je 20 000/1ml. Koliko je opasna ta invekcija za bebu i mene i kako se ona najbolje leci? Hvala

    Odgovoreno: 30. 04. 2010.
    • Poštovana,
      To je mali broj klica i ne iziskuje lecenje.
      uzimajte 2 do 3 litra vode dnevno do kraja trudnoce a mozete
      uzimati i omega 3 kapsule/nezasicene masne kiseline/ kao i new life tablete
      /elektrolitno vitaminski preparat namenjen trudnicama/.
      www. Calivita-srb. Com