Poštovani, imam 50 godina, i imam vec deset godina kažu prostacitis. Uradio sam psa kad sam imao problema sa mokrenjem i on je iznosio 6, 4. Kasnije posle mesec dana kada je infekcija nestala psa je bio ispod 0, 8 a takođe i posle 4 meseca iznosio je isto. U zadnje vreme često imam problem sa peckanjem i blagu temperaturu, i sve tekobe posle čaja i dosta vode nestanu. Urinokultura je negativna. Pre neki dan isti simptomi i blago peckanje, sa malim problemima mokrenja ujutru. Uradio sam analizu krvi i mokraće i rezultati su: bilirubini povečani, sedimentacija 80, bela krvna zrnca 17, gvožđe smanjeno 8, 8, fibrinogen 7, u mokraći dosta sluzi bakterija i leukocita i mutan urin. Osim temperature i znojenja neman nekih problema, erikcija dobra, mlaz dobar, sada mokraća normalne boje i osećam se dobro. Šta treba uraditi i dali treba piti neki antibiotik. Od antibiotika pre nekoliko godina pio sam visiren, ćini mi se da se tako zove. Molim za komentar. Unapred hvala

    Odgovoreno: 29. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Vasi laboratorijski nalazi nisu dobri pa je ovako tesko preporuciti vam neki lek.
      predlazem vam da obavezno posetite i urologa i opsteg internistu a verovatno
      i gastroenterologa i to sto hitnije.