Imam sina 8 godina koji ima vur 5 i zaradi cestih infekcija doktor nam je dao tablete furolin cetvrtinu tablete svakog dana. Pitanje: koliko dugo treba da se koriste te tablete koje mi koristimo 6 meseci bez prestanka. Unapred hvala

    Odgovoreno: 29. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Furolin je nitrofurantoinski uroantiseptik koji skoro da se vise ne koristi.
      postoje noviji i manje stetni preparati, pa konsultujte jod nekog pedijatra -nefrologa.