Imam problem sa uvecanom prostatom vec par godina, pokusavao sam raznim lekovima da sprecim ali nije uspelo pa bih zeleo da cujem vase savete koji lek bi mogao koristiti bilo prirodnog ili hemijskog porekla. . . .

    Odgovoreno: 28. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Niste naveli godine starosti.
      u petoj, sestoj deceniji muskarci pocinju osecati tegobe od uvecane prostate.
      uglavnom se radi o cescem a po nekada i tezem mokrenju, slabijem
      mlazu, lakim bolovima u donjem delu trbuha, nemogucnoscu
      potpunog praznjenja besike i td. Izbegavati alkohol, hladnocu, ljuta i zacinjena
      jela.
      ja mojim pacijentima uglavnom prepurucujem biljne preparate/paraproteks,
      acidophilus, omega 3, pro-state power/.
      www. Calivita-srb. Com