Mom sinu je po rodjenju dijagnostikovana hypospadia coronaria q 53. 0, q 54. 1. Interesuje me da li je operacija neophodna posto sasvim lepo mokri stojeci a druge probleme nismo primetili. Procitala sam da se operacija njcesce ne obavlja osim u estetske svrhe. Pomozite mi da se odlucim. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 29. 04. 2010.

Komentari na pitanje: #59977

    • Mom sinu je dijagnoza hipospadia q54 meatus ortotopican. Prisutna hipospadicna kongiguracija penisa. Oba testisa u skrotumu. Interesuje me vase misljenje. Hvala