Postovani, u poslednjih 2 meseca imam ucestalije mokrenje, od 5-10 puta na dan, takodje i teze zapocinjanje mokrenje. Bio sam kod urologa i uradio analize mokrace, sperme, bris uretre, bakterioloski i na hlamidiju. Sve od toga bilo je negativno, i lekar je rekao da je sve u redu, i da ce proci. Medjutim, ovi simptomi su se i dalje nastavili tako da sam sada u nedoumici. Takodje, jos jednu stvar sam primetio u poslednje vreme. Naime, prilikom snosaja testisi se podignu veoma visoko u odnosu na njihov normalan polozaj. Zanima me da li postoji veza izmedju ova dva problema, i da li uopste ima razloga za brigu? Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 27. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Proci ce sigurno ali kada.
      po tegobama koje opisujete verovatno se radi o zapaljenju prostate.
      uzmite tab. Ciprocinal 2x1 sedam dana. Uz to mozete da pijete i caps. Ac zymes 2x1 pre jela.
      www. Calivitadp/com