Postovani, osecam povremene bolove u testisima, bol je ravnomeran na oba testisa, nemam nikakve kvrzice, imam jaku potenciju! Narucito mi je bol izrazen ako dodje do seksualnog uzbudjenja, i da napomenem da nakon sexsualnog praznjenja taj bol prestaje!! Inace sam sportski aktivan, ali i dugo sedim, nosim i uze pantalone i slip gace. . . . Savet? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 27. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Verovatno je sve to zbog dugog sedenja kada dolazi do kongestije prostate
      krvlju sto izaziva bolne nadrazaje pri rastezanju kapsule prostate a sto se prenosi
      preko nervnih elemenata na testise.
      predlazem cesce ustajanje i kretanje.
      mozete uzimati paraproteks, omegu 3 i probiobalance.
      vidite objasnjenje u prethodnim odgovorima ili na www. Calivita-srb. Com