Postovani, lecim se vec 3. Mesec od hronicnog bakterijskoj prostatitisa. Bolje mi je ali zelim da posle mukotrpne antibiotske terpije nastavim sa biljnim preparatima koje preporucujete. Da li mozete malo detaljnije da objasnite koje preparate u mom slucaju da uzmem i u kojoj dozi? Da li po vasem misljenju postoji potpuno izlecenje od ove naporne bolest? Hvala puno.

    Odgovoreno: 27. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Paraproteks tab/biljni antibiotik/2x1 pre jela.
      acidophilus caps/probiotik velike koncetracije/ 1 kaps. Pre jela
      omega 3 kaps. /nezasicene masne kiseline tipa omega 3/ 1 kaps od
      1000 mg dnevno posle jela.
      ovu kombinaciju mozete dugo da uzimate bez bojazni o mogucim
      stetnim nuzpojavama i upravo je to prednost biljne terapije.
      a sigurno je efikasna.
      za vise www. Biobalance. Rs ili mi se javite na 063 1983 742.