Postovani, pre para dana sam osetio bol u desnom testisu i napipao sam kuglicu u obliku klikera. Otisao sam kod urologa koji me je poslao na ultrazvuk na kome je sve bilo ok. Urolog mi nista nije prepisao. Medjutim ja i dalje osecam tupi bol i napipavam tu kuglicu koja se ne smanjuje. S obzirom da narednih par dana nisam u mogucnosti da odem ponovo kod doktora interesuje me vase misljenje o cemu se radi, da li je ovo neka upala ili nesto drugo. Da li da pijem neke antibiotike dok ne posetim lekara ili da sacekam da vidim sta ce on da kaze? Nadam se sami da ultrzvuk ne "gresi" i da se ne radi o nekom tumoru mada mislim da bi se to videlo na ultrazvuku. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 26. 04. 2010.
    • Poštovani,
      O tumoru se ne radi a infekciju treba iskljucite laboratorijskim i
      bakterioloskim pregledima. Antibiotike ne uzimajte na svoju ruku
      i bez preke potrebe.