Postovani, imam 22 godine, već duže vreme imam problem sa učestalim mokrenjem. Taj problem imam periodično. Naime, tokom nekoliko dana bude sve super, pa se ti problemi ponovo vraćaju, i tako možda unazad 6 meseci. Nekoliko puta sam radio nalaze urina, koju su uvek uredni, takođe pre nekoliko dana sam uradio i bris uretre i glansa, koji su takođe uredni. Interesuje me vaše mišljenje! Unapred zahvalan na odgovoru!

    Odgovoreno: 26. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Iskljucite trihomonas vaginalis a uradite i briseve uretre na hlamidiju i
      mikoplazme.
      uporedo mozete uzimati caps. Acidophilus i omega 3.
      www. Calivitadp. Com