Problem koji imam vec duze godina (3-4) je sledeci: na penisu, samo sa unutrasnje strane kozice, na glavicu, mi se pojavljuje nesto belo prilicno odvratnog mirisa. Posle tusiranja sve je uredu ali kad prodje oko 24h opet pocinje da se hvata kao sperma, samo nekako gusce i masnije. . . Nemam nikakvih drugih problema sto se tice odnosa niti bila sta drugo, samo me nervira taj miris!!! Sta da se radi?!?

    Odgovoreno: 26. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Uzmite paraproteks/biljni antibiotik/acidofilus/probiotik/i omega3
      /nezasicene masne kiseline tipa omega 3/ od tri do sest meseci. Nisu stetni
      i normalizovat ce se situacija koju imate.
      www. Calivitadp. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #59819

    • A mozete li da kazete kako se zove ta bolest i da li je to bolest u opste? Hvala. . .

    • Hvala na odgovoru. . . Sreca moji roditelji drze upravo biljnu apoteku. . . . Ali niste napisali od cega i zasto se to pojavilo i kako se zove (ako ima naziv) ?!?