Dijagnoza mi je posle operacije-papilloma infla atum in alteratio maligna, i posle primljene pete imunociste javilo mi se krvarenje i bolovi u besici. Zbog cega?

    Odgovoreno: 28. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Pretpostavljam da vam je uradjena instilacija besike posle resekcije
      papiloma besike sto iz vaseg pitanja i ne moze bas da se shvati.
      krvavljenje iz besike se cesto desava kao posledica instilacije imunosupresiva
      ili citostatika.
      lecenje-antibiotici u pocetku.
      ja posle toga dajem paraproteks/biljni
      antibiotik/probiobalance/probiotik/omega3/nezasicene masne kiseline/i
      oxymax/stabilizovani kiseonik/.
      za vise o proizvodima na www. Calivita-srb. Com