Postovani, moj problem je sledece prirode. . Pre skoro mesec dana sam imao sexualni odnos sa nepoznatom partnerkom, pri cemu nisam koristio kondom. Vec nakon dva dana sam poceo da osecam neko malo peckanje u vrhu penisa. Peckanje se od tad pojacalo, pojavljuje se i nestaje, ali skoro svakodnevno osecam svrab na vrhu penisa. Pratio sam sve moguce forume, i nemam nikakve druge simptome: nema crvenila, nikakvog iscedka, nikakvih ranica, nikakvih fizickih promena na penisu, ne osecam peckanje pri mokrenju, niti imam bilo kakve bolove ili povisenu temperaturu. Jedino bih mogao da izdvojim malo jace lucenje stegme, ali sve ostalo je kao i obicno. Znam da je najbolji nacin da to resim odlazak lekaru, ali nemam zelju da radim bolne brisove uretre. Pomozite mi bilo savetom sta bi to moglo da bude, bilo resenjem u vidu nekog odredjenog leka/terapije. Unapred zahvalan, marko.

    Odgovoreno: 26. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Najbolje je brisevima tacno identifikovati uzrocnika.
      ako to ne zelite onda uzmite paraproteks, ac zymes i omega 3.
      to je jako efikasna biljna zamena za antibiotsku terapiju. Uzimati u trajanju od
      jedan do dva meseca.
      za vise www. Calivita-srb. Com