Postovani, imam problem sa levim testisom već neko vreme ali zadnjih desetak dana imam konstantan tup bol u donjem delu i grčenje leve noge a to prati i bol u donjem delu stomaka. Bio sam prošle godine u privatnoj klinici niroshi zbog istog problema na ultrazvuku i pregledom ništa nije nadjeno, uporedo sam bio i na urologiji kod dr. Nebojše markovića koji pregledom na ultra zvuku nije ništa našao ali mi je preporučio da nosim uski donji veš. Pre dva meseca sam radio analizu krvi ukbc u nišu i nalaz je uredan. Molim vas šta mi je činiti. S poštovanjem unapred zahvalan

    Odgovoreno: 26. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Prvo hirurg da iskljuci pocetnu preponsku kilu sa leve strane.
      ako to nije, sprovedite ispitivanja u pravcu zapaljenja prostate
      /urin, urinokultura, bakterioloski pregledi uretre-brisevi ukljucujuci
      i hlamiduju i mikoplazme/.
      ako se nista ne detektuje onda se ponovo javite sa pozivom na broj ovog pitanja.