Poštovani doktore, pre dvadesetak dana primetio sam da je koža na penisu postala dosta suva pa je čak dolazilo i do blagog perutanja na nekim mestima. Devojka je uradila bris i pronađena je kandida. Na svoju ruku počeo sam da se mazem pantenolom i čini mi se kao da je sada sve ok sem da je koza na nekim mestima izuzetno sjajna, kao staklo. A u isto vreme se pojavila i kao neka ranica na glaviću, blizu otvora nekih 5mm koja je jedva vidljiva, crvene boje je a oko nje kao da je koza malo oštećena, ali to se vidi samo kad se gleda pod određenim uglom i pod jakom svetlošću. A u tom slučaju sam uzeo kansen mast i koristim je 10 dana. Ranica kao da je prosla ali se jos uvek blago nazire. Ne znam da li je tretman koji sam primenio bio ispravan pa vas molim za vase misljenje jel mi se nikako ne ide urologu. Bojim se da ne preteram sa upotrebom kansena i koliko dugo smem da ga koristim. Inače nemam nikakvih tegoba, nista ne pece, ne svrbi. . . Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 24. 04. 2010.

Komentari na pitanje: #59731

    • marko markovic 03. 02. 2012.

      Pozdrav koza na glavicu mi je cudna na dodir vec 2 dana, nije glatka vec deluje suvo u blago hrapavo, sta moze da bude?